فراخوان دومین جشنواره «تمام هنرمندان شهر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

 

انجمن هنرهای تجسمی و سنتی فارس با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و نگارخانه‌های شیراز دومین جشنواره «تمام هنرمندان شهر» را برگزار می‌کند.

حضور تمام هنرمندان در این جشنواره بلامانع است و  هر هنرمند می‌تواند حداکثر دو اثر به دبیرخانه ارسال کند.

تصاویر آثار ارائه شده باید دارای شناسنامه و به صورت تصویر برروی لوح فشرده با کیفیت ۳۰۰dpi و در قطع A5 با فرمتTIFF  (CMYK ) برای چاپ به دبیرخانه ارسال شود و هر هنرمند علاوه بر ارسال این موارد نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام نمایشگاه اقدام کند.

این جشنواره در دو بخش نمایشگاهی شامل بخش  مسابقه و در رشته‌های نقاشی و طراحی و همچنین  بخش آزاد شامل نقاشی، طراحی، مجسمه، چیدمان عکس و پوستر است.

بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره تمام شیوه‌های بیانی جدید در این دوره مورد تایید شورای سیاست‌گذاری بوده و هنرمندان در ارائه ایده‌های خود هیچ‌گونه محدودیتی ندارند و هرگونه خسارت وارد شده به اثر تا تحویل نهایی به دبیرخانه بر عهده فرستنده است.

مهلت ارسال آثار (بخش مسابقه) تا هفتم مهر ماه ۹۰، بازبینی آثار هشتم و نهم مهر ماه، اعلام نتایج اولیه ۱۰ مهر ماه، تحویل آثار ۱۵ مهر ماه، مهلت ارسال آثار (بخش آزاد) تا هفتم مهر ماه ۹۰، افتتاحیه ۲۲ مهر ماه، داوری آثار بخش مسابقه ۲۴ مهر ماه ۹۰ و اختتامیه و اهدای جوایز ۲۹ مهر ماه ۹۰  اعلام شده است.

همچنین علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر به آدرس دبیرخانه واقع در شیراز چهارراه ۱۵ خرداد ابتدای خیابان انقلاب مجموعه فرهنگی هنری وصال انجمن هنرهای تجسمی و سنتی فارس مراجعه کنند.

 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران