فراخوان نخستین جشنواره هنری آفتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

نخستین جشنواره هنری 'آفتاب' در شهرستان شازند به همت کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه (ع) مسجد قمربنی هاشم(ع) روستای هفته از توابع شازند برگزار می شود.

به گزارش روایط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، عباس کمندلو، رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شازند گفت: این جشنواره با محورهای نماز و نیایش در خانواده، حضور جوانان در مسجد و نقش مدرسه در تقویت باورهای دینی برگزار می شود.

وی بخش های این جشنواره را نقاشی، عکس، شعر، مقاله، خاطره و داستان عنوان کرد و اظهار داشت: هنرمندان در همه سنین می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شازند ، با بیان اینکه علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا بیستم تیرماه 1390 مهلت دارند آثار هنری خود را ارسال کنند، افزود: مراسم اختتامیه جشنواره هنری آفتاب (26تیر) مصادف با ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) برگزار می شود.

وی گفت: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی، حوزه هنری استان مرکزی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه ناحیه شازند، ستاد اقامه نماز، اداره آموزش و پرورش شازند، شهرداری و بخشداری مرکزی در برگزاری این جشنواره همکاری دارند.

کمندلو با بیان اینکه هنرمندان علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09362023602 تماس حاصل کنند، ادامه داد: آثار ارسالی در بخش نقاشی باید در اندازه های A3 و A4باشد و عکس ها نیز در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شازند ارسال کند.

 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران