فراخوان بخش پوستر، عکس، تیزر و آنونس جشن سینما مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 

فراخوان بخش پوستر، عکس، تیزر و آنونس جشن سینما

فراخوان بخش پوستر، عکس، تیزر و آنونس جشن سینما منتشر شد.
براساس اعلام روابط عمومی پانزدهمین جشن سینمای ایران، طراحان پوستر می‌توانند آثار طراحی شده خود را به تفکیک هر فیلم به صورت چاپ شده به دبیرخانه جشن تحویل دهند.
همچنین علاقه‌مندان برای شرکت در بخش عکس می‌توانند آثار خود را همراه با درج نام عکاس،‌ نام فیلم و سال تولید هر عکس با قطع (۲۰ *۳۰) روی کاغذ عکاسی چاپ و به انضمام فایل اثر با فرمت jpeg و کیفیت ۳۰۰ DPI بر روی لوح فشرده آماده کرده و از هر فیلم فقط پنج قطعه عکس به تفکیک (۴ قطعه از صحنه و یک قطعه پشت صحنه) به دبیرخانه جشن ارائه دهند.
محدودیتی در تعداد فیلم‌های عکاسی شده وجود ندارد اما در آثار ارسالی نباید دخل و تصرفی صورت گرفته باشد. ضمنا فقط آثاری که از سال ۸۸ تاکنون ساخته و در جشن‌های سال‌های گذشته شرکت نداشته‌اند، مورد داوری قرار خواهند گرفت.
شرکت‌کنندگان بخش تیزر (آثار ۱۵ تا ۶۰ ثانیه) و متقاضیان بخش آنونس (۲ تا ۴ دقیقه) نیز می‌توانند آثار خود را به صورت لوح فشرده (هر اثر به صورت جداگانه) به دبیرخانه جشن ارائه دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از یکم تا بیستم مرداد ۱۳۹۰به دبیر‌خانه پانزدهمین جشن سینمای ایران (خیابان بهار جنوبی، ‌کوچه سمنان، شماره ۲۹ ) ارائه دهند.

 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران