فراخوان هجدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 7
ضعیفعالی 

هجدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان کشور

اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و با همکاری ادارات کل استان ها اقدام به برگزاری هجدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان (جلوه های تلاش) می نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ، اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و با همکاری ادارات کل استان ها با انگیزه رقابت در عرصه خلاقیت­های هنری و ارتقای سطح تخصصی هنرجویان و با هدف ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور و جوانان دیگر کشورها اقدام به برگزاری هجدهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان (جلوه های تلاش) می نماید. هنرمندان میتوانند بر اساس شرایط و مقررات زیر برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی نمایند.

شرایط و مقررات ثبت نام هنرمندان:

الف) رشته های هنری جشنواره:

1- طراحی 2- نقاشی(اکرولیک، رنگ روغن روی بوم) 3- ارتباط تصویری (پوستر) 4- حجم (گچ و گل و سفالگری) 5- کاریکاتور 6- نگارگری(مینیاتور) 7- خوشنویسی(نستعلیق) 8- عکاسی
ب) موضوعات پیشنهادی:

1- جهاد اقتصادی و اقتصاد هنر 2- وحدت و همبستگی 3- جلوه های کار و تلاش 4- ایران و هنر 5- مفاخر و مشاهیر ایران اسلامی 6- زندگی و فرهنگ بومی و استانی 7- جوان و ویزگی های زندگی اجتماعی

ج) متولدین تاریخ های 1/6/65 تا 1/6/74 حائز شراط سنی شر کت در جشنواره خواهند بود.

تبصره: سن شرکت کنندگان تا دو ماه از تاریخ های قید شده کمتر یا بیشتر جهت حضور در جشنواره بلا مانع است .

د) هنرمندان متقاضی شرکت در جشنواره می توانند دو نمونه از آثار خود را در رشته های بند الف به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های زنجان، ابهر، خدابنده، خرمدره و طارم تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

بدیهی است آثار مورد ارزیابی و داوری قرار گرفته و نفرات برتر به دبیر خانه جشنواره بین المللی معرفی خواهند شد.

هـ) سهمیه در نظر گرفته شده برای هر استان 8 نفر می باشد بدیهی است در هر رشته یک نفر انتخاب و به دبیرخانه جشنواره معرفی خواهد شد .

و) حداکثر زمان برای پذیرش نمونه آثار هنرمندان برای داوری تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 6/5/90 می باشد.

ز) جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 5245776-5259191-0241 تماس حاصل نموده و یا با کارشناس امور هنری اطلاعات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های زنجان، ابهر، خرمدره، خدابنده و طارم هماهنگی صورت پذیرد.

 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران