فراخوان رقابت دانشجویی طراحی پوستر سوئیس مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

رقابت دانشجویی طراحی پوستر سوئیس

متن این فراخوان بدین شرح است:

مسابقه پوستر دانشجویی

«پوسترها برای پوستر»

نخستین جشنواره بین المللی طراحی پوستر " Weltformat  "  در سال جاری با عنوان پوسترها برای پوستر، تنها برا ی دانشجویان سراسر جهان ارائه شده است که از مجموع پوسترهای ارسالی ۲۰ پوستر کاندید خواهند شد تا در نمایشگاهی که خود بخشی از جشنواره   "لوسرن " در سوئیس می باشد شرکت نمایند، پوسترهای راه یافته به نمایشگاه بصورت افست و در ۵۰۰ نسخه چاپ شده و به اهتمام  Affichage APG درسوئیس و در ماه نوامبر به نمایش در خواهد آمد.

شرایط و ضوابط

پوسترها باید بیانگر و بازتاب دهنده شرایط اجتماعی پدید آورندگان آثار  و همچنین مخاطبین در یک پیام جامع باشد و در غالب پوستری آویخته بر دیوار..

در این راستا باید به درخواست های اساسی و مسایل مورد علاقه هر جامعه که ابزاری است برای جذب مخاطب از سوی رسانه ها توجه کرد. این عوامل می توانند از میان مسایلی چون : نیازها، آرزوها، و رویاها مورد توجه قرار گیرند.

حال دانشجویان می توانند با بحره گیری از فواید و قدرت پوستر بعنوان رسانه و ابزاری تبلیغاتی و ارتباطی وارد این رقابت شده و به ایده های خود وجه بصری دهند.

شرایط ارسال  آثار:

پوسترهای  منتخب در ابعاد ۸۹۵  ۱۲۸۰x میلی متر  به چاپ خواهند رسید، بنابراین فایل آثار ارسالی می بایستی دارای مشخصه های زیر باشد:

فرمتها JPG / Tiff / PDF

کیفیت بصری ۳۰۰ دی پی آی

ابعاد: ۳۵۰  ۲۴۵ میلی متر به اضافه ۳ میلی متر حاشیه

پوسترها می بایستی تا تاریخ 8 مهر 1390 یا 30 سپتامبر 2011 در وبسایت " www.weltform.at " بارگزاری شود.

اقدامات نهایی:

پس از اتمام زمان دریافت آثار ، هیات داوران ارزیابی خود را جهت گزینش ۲۰ طرح برتر آغاز خواهند کرد. این هیات حق رد صلاحیت آثار پیشتر انتشار یافته یا اقتباس شده از آثار دیگر هنرمندان را برای خود محفوظ می دارد.

پوسترهای منتخب در یک نمایشگاه محیطی واقع در تئاتر لوسرن به مورخه ۵ تا ۱۳ نوامبر ۲۰۱۱ در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گیرند.

همچنین پوسترهای منتخب در مراسم افتتاحیه اعلام خواهند شد.

هیات داوران:

چهار طراح پوستر از سوئیس و یک نماینده از

Affichage APG

، تشکیل دهنده هیات داوران این رقابت خواهند بود که عبارتند از:

Remo Caminada, Chur

Annik Troxler, Basel

Melchior Imboden, Buochs

Erich Brechbühl, Lucerne

Bruno Niederberger, APG Affichage

 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران