فراخوان یازدهمین جشنواره بین المللی کاریکاتور تبریز مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 1
ضعیفعالی 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: یازدهمین جشنواره بین المللی کاریکاتور تبریز با موضوع اقتصاد آبان ماه 1390 در تبریز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، علی داننده اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهاد اقتصادی، یازدهمین جشنواره کاریکاتور تبریز با محوریت موضوع اقتصاد در گستره بین المللی برگزار می شود.

وی گفت: در بخش جنبی این جشنواره نیز هنرمندان کاریکاتوریست می توانند با آثاری از چهره مردان اقتصادی جهان شرکت نمایند.

داننده افزود: هنر کاریکاتور با توجه به زبان گویا، ‌خلاق و آمیخته با طنز می تواند در برجسته کردن نقاط قوت و ضعف و تبیین فرصت ها نقش سازنده ای را ایفا نماید.

وی گفت: هنرمندان کاریکاتور می توانند با کمک عناصر بصری با ملتهای جهان ارتباط برقرار کرده و پیام خود را در قالب کاریکاتور انتقال دهند.

داننده برگزاری جشنواره های کاریکاتور را در شناسایی پتانسیل های موجود در این عرصه بسیار پراهمیت دانست و تاکید کرد: هنرمندان عرصه کاریکاتور باید تامل بیشتری در مورد مسائل روز جامعه داشته باشند.

براساس این گزارش علاقمندان می توانند اصل آثار خود را در اندازه ‌ A4 و A3 تا چهاردهم مهرماه 1390 به دبیرخانه جشنواره واقع در تبریز،‌باغ گلستان، روبروی هنرستان وحدت، خانه هنر تبریز، موزه کاریکاتور ارسال نمایند.

 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران