آموزش ایجاد اثر شگفت انگيز نور در فتوشاپ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 15
ضعیفعالی 

آموزش ایجاد اثر شگفت انگيز نور در فوشاپ
گام اول:
يک سند جديد در فتوشاپ ايجاد کنيد.پنجره  Layer Style را براي لايه پس زمينه باز کرده و يک  Gradient Overlay و  Pattern Overlay به آن اضافه کنيد.

 

گام دوم:
يک آيکون مناسب انتخاب کنيد و آن را وارد کار کنيد.من در اينجا تصوير يک فنجان قهوه را دارم.شما مي توانيد از هر تصوير دلخواهي به جاي اون استفاده کنيد.
گام سوم:
با ابزار Ellipse Tool (U) شکلي مانند تصوير زير ايجاد کنيد و Gaussian Blur را با  radius برابر 30px بر روي آن اعمال کنيد(Filter>Blur>Gaussian Blur).گام چهارم:
فولدر جديدي با نام “Light Effects” ايجاد کنيد و آن را در حالت Color Dodge قرار دهيد.بيضي که در مرحله قبل ايجاد کرديد را به اين پوشه منتقل کنيد.

گام پنجم:
حالا بايد جرقه ها را ايجاد کنيم.يک لايه جديد در پوشه  “Light Effects” ايجادکنيد.رنگ لايه را سفيد انتخاب کنيد و تنظيمات زير را در مورد آن انجام دهيد.

 گام ششم :
با استفاده از پنجره Layer Styles يک Outer Glow به لايه اضافه کنيد.

 

گام هفتم:
در اين گام قصد داريم براي فنجان کمي بخار ايجاد کنيم.يک لايه جديد اضافه کرده و آن را “Smoke” بناميد. blend mode آن را در حالت  Color Dodge قرار دهيد.ابزار  Lasso Tool را انتخاب و مقدار Feather آن را  40px وارد کنيد.مانند شکل زير ناحيه روي فنجان را انتخاب کنيد.حالا چک کنيد که رنگ foreground سفيد و رنگ  background سياه باشد و گزينه  Filter>Render>Clouds را اعمال کنيد.اين مرحله را آنقدز تکرار کنيد تا تصوير طبيعي از بخار ايجاد شود.گام هشتم:
متن دلخواهتان را به تصوير اضافه کنيد و با Layer Styles آن را ويرايش کنيد.

 

 

 

 

نظرات 

 
+2 2 hamta چهارشنبه 25 خرداد 1390 ، ساعت 15:25
چرا اسم کاربری من استفاده نمیشود و اسم حقیقی من میاید
نقل قول
 
 
+2 1 hamta چهارشنبه 25 خرداد 1390 ، ساعت 15:23
خیلی این کار را دوست دارم مرسی :-)
نقل قول
 

افزودن نظرکد امنیتی
بازنشانی

آخزین آثار ارسالی کاربران